ייבוא ושיווק פרקטים

התקנת פרקטים – המשך מאמר

הפרקטים היקרים ביותר הם עץ מלא, לאחר מכן אפשר למצוא גם פרקט מעץ חלקי, כאשר פרקט זול יותר הם מסוג למינציה אשר יכולים לעלות רק כמה עשרות שקלים למטר מרובע. אם אתם מחפשים התקנה למקומות בהם מתרחשים פעילויות חברתיות או חוגים קבוצתיים כדאי להתקין פרקט ברמה גבוהה יותר מפני שהזולים יחסית נשחקים מהם יותר וצריך כל כמה חודשים לבצע חידוש וליטוש שלהם. תהליך ההתקנה הוא פשוט יחסית אך צריך לדעת בדיוק כיצד לעשות זאת ולכן כדאי להיעזר באנשי מקצוע לצורך ההתקנה.

התקנתם בבית יכולה להיות פתרון טוב מאוד. לפעמים ההתקנה יכולה לשפר מאוד את ההרגשה הכללית של מי שנמצא בחדר וגם לעזור לשמירה על בידוד של חום או קור. התקנה של פרקטים יכולה להיות טובה מאוד גם למקומות בהם צריכים חדרים מסוימים על מנת לבצע בהם מפגשים קבוצתיים של חוגים מסוגים כלשהו ואז פרקט אשר מותקנים על רצפת החדר יכולים לשפר את ההרגשה של מי שמתאמן בחדר. מסוגים שונים אפשר למצוא באתרי אינטרנט שונים כאשר טווח המחירים שלהם משתנה ותלוי כמובן בסוג הפרקט.

פרקט בגוון מיוחד


הפרקט הזולים ביותר הם למינציה אשר יכולים לעלות עד 50 שקלים למ”ר, והיקרים ביותר הם מעץ מלא אשר יכולים לעלות גם 200-300 ₪ למ”ר. מחיר ההתקנה גם הוא משתנה בהתאם לסוגים שונים ולגודל החדר, וכדאי מאוד לתאם ולברר את הנושא מראש עם החברה שמתעתדת להתקין את אותם פרקט. לסיכום, ההחלטה על התקנת פרקט יכולה להיות חיובית מאוד אם עושים אותה נכון.