ייבוא ושיווק פרקטים

התקנת פרקטים – חלק ראשון

התקנה של פרקטים ברמה גבוהה יכולה להיות חשובה אם אנחנו רוצים להתקין פרקט למקומות בהם עומדת להתבצע פעילות קבוצתית כלשהי כמו חוג אשר דורש פעילות על הרצפה. במקרה כזה, פרקט ברמה גבוהה יוכלו להחזיק מעמד זמן רב יותר מאשר כאלה מאיכות נמוכה יותר עקב השחיקה שלהם תוך כדי הפעילות. אם רוצים להתקין כאלה שיחזיקו זמן רב כדאי מאוד לרכוש מסוג עץ מלא אשר יכולים להחזיק מעמד ללא צורך בתיקונים אפילו כמה עשרות שנים. אם כמעט ולא מתבצעת פעילות על הרצפה או שמדובר למשל בחדר ילדים או חדרי תינוקות אפשר אולי לרכוש מסוג למינציה ולחדש או לבצע ליטוש שלהם אחת לשנה או כל כמה חודשים.

התקנת פרקט איכותי


הזמנה בדרך כלל מתבצעת לפי מטר, כאשר על מנת לכסות חדר יחסית גדול המחיר יהיה משהו כמו לפחות 1000 שקלים לחדר. צריך לקחת בחשבון גם את המחיר של ההתקנה אשר יכולות להעלות את המחיר של כל העסקה בעוד כמה מאות שקלים. במחיר למטר מרובע של פרקט יכול לנוע בטווח מחירים שונה בהתאם לסוג הפרקט ויוקרתו, ובדרך כלל ינוע בין משהו כמו כמה עשרות שקלים למטר מרובע ועד כמה מאות. פרקטים מסוג פחות יקר יחסית הם מסוג למינציה, אשר פעמים רבות ניתנים גם להתקנה עצמאית.

אם אתם רוצים לשדרג ולשפר את ההרגשה שיש להם בבית או בחדרי שינה למשל, אחד הדברים הכי יפים שאפשר לעשות הוא להתקין פרקט על הרצפה של אותם חדרים. התקנה על רצפת חדרים יכולה לשפר את ההרגשה ויש לה יתרונות רבים כמו גם מספר חסרונות. על מנת להתקין ברמה גבוהה כדאי לבצע מראש מחקר לגבי טווח המחירים מסוגים שונים ולהחליט מהו הסוג אשר מתאים ביותר עבורנו.